Služby


Železniční doprava

Železniční doprava

Jsme licencovaný železniční dopravce s působností na území České republiky, Polska, Slovenska a Maďarska. Našim zákazníkům nabízíme inovativní a průlomová řešení jejich dopravních potřeb. Specializujeme se na mezinárodní i vnitrozemskou železniční dopravu. Zajistíme řešení pro přepravy hromadných substrátů, vápenců, popílku, ale také chemie, dřeva, paliv aj. Jsme flexibilní, převezeme odpady a jiné nebezpečné a komplikované komodity. Zajišťujeme přepravu ucelených vlaků, skupin vlaků. Využíváme kapacitu našich vlaků na doplnění drážní zásilky. Disponujeme potřebnými vagony, zajistíme sklady, překládku a další potřebné služby.


Spediční služby

Železniční doprava

Se železniční spedicí máme mnohaleté zkušenosti. Díky naší husté partnerské síti, umíme zajistit spediční služby v rámci celé Evropy.
Klademe důraz na spokojenost klienta.
Pro naše zákazníky připravujeme a realizujeme ucelená dopravní řešení na míru, včetně přístavních operací a překládacích míst 1 435/1 520 mm.


Vlečky

Železniční doprava

Nabízíme komplexní zajištění vlečkových služeb v obchodní, provozní i legislativní oblasti.
Zajistíme provozování dráhy a drážní dopravy na vlečce, kontrolní činnost, opravy a údržbu dráhy, inženýring a poradenskou činnost v oblasti staveb na dráze a provozování drážní dopravy včetně poradenství takzvaného „Bezpečnostního poradce“.


Překladiště Vojany

Překladiště Vojany

Součástí nabídky našich logistických služeb je také překladiště ve slovenských Vojanech. Překladiště využívá železniční infrastrukturu místní elektrárny. Železniční vlečky jsou zde vybaveny jak širokorozchodnými, tak normálně rozchodnými kolejemi pro překládku zemědělských komodit z Ukrajiny dále do zemí EU nebo z vlaků z Ukrajiny a zemí EU na kamiony. Pro překládku agro komodit je využívána zemědělská technika značky Kobzarenko, traktory a lokomotivy.Společnosti

image/svg+xml