Služby


Železniční doprava

Železniční doprava

Jsme licencovaný železniční dopravce s působností na území České republiky, Polska, Slovenska a Maďarska. Našim zákazníkům nabízíme inovativní a průlomová řešení jejich dopravních potřeb. Specializujeme se na mezinárodní i vnitrozemskou železniční dopravu. Zajistíme řešení pro přepravy hromadných substrátů, vápenců, popílku, ale také chemie, dřeva, paliv aj. Jsme flexibilní, převezeme odpady a jiné nebezpečné a komplikované komodity. Zajišťujeme přepravu ucelených vlaků, skupin vlaků. Využíváme kapacitu našich vlaků na doplnění drážní zásilky. Disponujeme potřebnými vagony, zajistíme sklady, překládku a další potřebné služby.


Spediční služby

Železniční doprava

Se železniční spedicí máme mnohaleté zkušenosti. Díky naší husté partnerské síti, umíme zajistit spediční služby v rámci celé Evropy.
Klademe důraz na spokojenost klienta.
Pro naše zákazníky připravujeme a realizujeme ucelená dopravní řešení na míru, včetně přístavních operací a překládacích míst 1 435/1 520 mm.


Vlečky

Železniční doprava

Nabízíme komplexní zajištění vlečkových služeb v obchodní, provozní i legislativní oblasti.
Zajistíme provozování dráhy a drážní dopravy na vlečce, kontrolní činnost, opravy a údržbu dráhy, inženýring a poradenskou činnost v oblasti staveb na dráze a provozování drážní dopravy včetně poradenství takzvaného „Bezpečnostního poradce“.Společnosti

image/svg+xml