Flotilu EP Cargo Invest posílí lokomotiva Siemens Vectron

Flotilu EP Cargo Invest posílí lokomotiva Siemens Vectron

21. červen, 2018

Společnost Siemens předala společnosti EP Cargo Invest a.s. další lokomotivu Vectron. Zákazník získal do své flotily v pořadí již druhý Vectron. Převzetí lokomotivy proběhlo ve středu 20. června ve Zkušebním centru VUZ Velim.

 

EP Cargo Invest a.s. je sesterskou společností  LokoTrain s.r.o., jejímž hlavním předmětem činnosti je krátkodobý a střednědobý pronájem lokomotiv, včetně obsazení odborně způsobilým personálem (strojvedoucími). Dle informace výkonného ředitele společnosti LokoTrain Ludvíka Kobzy, který danou lokomotivu přebíral, bude tato lokomotiva společností Lokotrain provozována a je již pátým Vectronem v lokomotivním poolu společnosti.

„Jsme rádi, že je společnost EP Cargo Invest s našimi lokomotivami spokojena a že si pořizuje další“ říká Roman Kokšal, ředitel divize Mobility společnosti Siemens Česká republika, a dodává: „Spojují nás nejen obchodní smlouvy, ale i společný zájem ozdravit dálkovou nákladní dopravu, odlehčit silnice, obce i přírodu od množství těžkých automobilů.“

Lokomotiva Vectron MS pro EP Cargo Invest je určena pro provoz v České republice, Slovensku, Polsku, Německu, Rakousku, Maďarsku a Rumunsku.

Zpět na výpis

T +420 602 288 814

E info@epcargo.cz