EP Cargo strategicky vstupuje do společnosti LokoTrain

EP Cargo strategicky vstupuje do společnosti LokoTrain

21. červenec, 2015

Zdroj: http://www.epcargo.cz/o-nas/

Společnost EP Cargo a.s., člen skupiny EPH, získala majoritní podíl ve společnosti LokoTrain s.r.o. LokoTrain se tímto stává součástí silné energeticko-průmyslové skupiny a získává strategického partnera pro svůj další rozvoj.

 

“Portfolio služeb, které nabízí LokoTrain, tedy zejména pronájem lokomotiv a odborného železničního personálu, vhodně doplňuje stávající nabídku služeb poskytovaných společností EP Cargo. Jde o vzájemně výhodné propojení,” říká Tomáš Novotný, předseda představenstva EP Cargo.

 

EP Cargo zajišťuje mimo jiné železniční dopravu hromadných substrátů pro skupinu EPH. Ročně přepraví po železnici přes 3,5 milionů tun uhlí a jiných materiálů. Pro své zákazníky realizuje také projekty optimalizace železničních přeprav, individuální správu a provozování vleček, speciální přepravy techniky a zařízení, nebo optimalizaci provozu vlastních vleček.

více na www.epcargo.cz

 

LokoTrain zajišťuje servisní činnost a vzdělávání pro dopravce, provozovatele dráhy a firmy zabývající se opravou, údržbou a modernizací drážní infrastruktury, poskytuje další služby spojené s drážní problematikou, například pronájem elektrických lokomotiv s personálem.

více na http://www.lokotrain.eu/

 

 

 

 

Praha, 21. 7. 2015

Zpět na výpis

T +420 602 288 814

E info@epcargo.cz